Nebarvená bio bavlna - snoubení stylu a udržitelnosti

Nebarvená bio bavlna - snoubení stylu a udržitelnosti

NEJČISTĚJŠÍ CESTA ZPRACOVÁNÍ BAVLNY

Vše, co děláme, má dopad na naši planetu a její obyvatele, ale s naší přírodní nebarvenou a nebělenou kolekcí tento dopad snižujeme na naprosté minimum.

Celá kolekce byla vyrobena z nebarvené 100% organické bavlny a je dokonalým příkladem toho, jak mohou jít styl a udržitelnost ruku v ruce.

PŘIROZENÁ PODOBA BIO BAVLNY

Naše limitovaná nebarvená a nebělená kolekce je zcela bez barviv, což znamená, že každý oděv odráží skutečnou barvu samotného bavlníku.
Tkanina je texturovaná drobnými skvrnami původní rostliny, včetně částic semen, což jí dodává na kráse a autentičnosti.

RESPEKTOVÁNÍ PŘÍRODY

Vlastnosti a barva rostlin bavlníku se mohou mírně lišit v závislosti na faktorech, jako je počasí a půdní podmínky, stejně jako na načasování sklizně bavlny. Naše oděvy mohou odrážet tyto jemné rozdíly, které v sobě nesou příběh bavlny, ze které jsou vyrobeny.

ŠETRNÝ PROCES ZPRACOVÁNÍ

Upravený výrobní proces nebarvené bio bavlny minimalizuje dopad na životní prostředí. Šetrnější proces předení spotřebuje méně energie než předení tradiční. Bez použití barviv je použito méně chemikálií a až o 92 % méně vody a energie.

VYZKOUŠEJTE PRODUKTY ZE 100% NEBĚLENÉ BIO BAVLNY NA VLASTNÍ KŮŽI


Zanechat komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.