Jak u nás můžete zaplatit?

Platební kartou on-line - rychlý a bezpečný způsob

Platební možnosti - Visa a MasterCard - Zdravé tričko

Veškerá poskytnutá platební data jsou zašifrována a pokladna je chráněna technologií 3D Secure.
Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení karty (neumožňuje platbu na internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví nebo kontaktujte svou banku.

Bankovním převodem

Platba převodem na účet je lehce zdlouhavější a složitější cesta. Převod trvá zpravidla 1 pracovní den.
Jako variabilní symbol zadejte číslo své objednávky (naleznete ho v e-mailu). 
Číslo našeho účtu: 123-9284030287/0100.

Pro platby v měně EUR slouží náš eurový účet. Ve vašem mobilním nebo internetovém bankovnictví zvolte možnost zahraniční platba (SEPA) a vložte IBAN: BE43 9670 5458 5401 a pokud to banka vyžaduje, tak také SWIFT/BIC kód: TRWIBEB1XXX.

Apple pay - snadné a bezpečné placení na internetu

Možnost placení - Apple pay

Při nakupování na našem e-shopu v internetovém prohlížeči Safari na iPhonu, iPadu nebo Macu můžete použít Apple Pay a ušetřit tak čas potřebný pro vyplňování vašich kontaktních údajů a zadávání údajů platební karty. 

Placení je opravdu snadné – stačí vybrat Apple Pay jako jednu z platebních metod v nákupním košíku. Jakmile tak učiníte, objeví se v horní části obrazovky speciální okno s výběrem karty a celkovým souhrnem.
Na MacBooku Air a MacBooku Pro s Touch ID zaplatíte pouhým dotykem prstu. U ostatních modelů je vyžadováno ověření skrze iPhone nebo Apple Watch. 
Placení s Apple pay je rychlejší, snadnější a bezpečnější než kdy předtím.

Dobírkou

Doběrečné můžete uhradit hotově nebo platební kartou při předání nebo na výdejních místech. V případě využití možnosti úhrady dobírkou vám k objednávce bude připočteno 39 Kč.