Naše vize - přinášet změnu k lepšímu

Ve všem, co děláme, jsme poháněni naším posláním a touhou zlepšit kvalitou odívání, života a životního prostředí.

Naše vize - fotografie - Jiří a Ondřej

V době proměnlivých trendů jdeme jinudy. Pojďte s námi

Premium Basics je odezvou na laciné a často nekvalitní oblečení z běžných materiálů produkované na základě nejnižších možných nákladů bez ohledu na životní podmínky pracovníků a životní prostředí. Je odezvou na neustále se měnící trendy, které nás nutí k obměně šatníku několikrát do roka, a tím neustále zvyšují naši spotřebu. Proto jsme se rozhodli vydat cestou udržitelné módy a přinést vám kvalitní a nadčasové oblečení z mimořádně jemné bio bavlny. Oblečení ve kterém se budete cítit i vypadat skvěle, a které vám vydrží po mnoho sezón.

Zodpovědně od semínka až po balení

Protože nám záleží na tom, aby celý výrobní proces byl přátelský nejen k přírodě, ale i zvířatům a lidem, kteří za výrobou stojí, splňují naše produkty nejpřísnější mezinárodní certifikace - GOTS, Fair Wear a PETA - Approven Vegan. U všech kousků si tak můžete být jisti, že během výroby nebyly použity žádné chemikálie - od semínka, přes pěstování, sklízení, zpracování, závěrečné úpravy až po finální produkt. Všichni pracovníci od zemědělců až po pracovníky ve výrobě pracovali v bezpečném prostředí a byli za svou práci spravedlivě odměněni. Také všechny kousky před odesláním k vám domů pečlivě balíme do recyklovaných materiálů, které jsou snadno rozložitelné a šetrné k přírodě.

Více se o naší cestě k zodpovědnosti dočtete zde.

Společně měníme svět k lepšímu

Věříme, že jste to právě vy, kteří mají tu moc něco změnit. Máte možnost volby mezi fair trade oblečením vyráběným z nejčistších přírodních materiálů s certifikací a oblečením z konvenční bavlny a syntetických vláken, v jejichž ceně není zahrnuta daň za devastaci životního prostředí a lidských životů. Volba našich produktů tak není pouze investicí do lepšího oblečení. Je zároveň investicí do ochrany vod, čistšího vzduchu, lepší půdy a životních podmínek pracovníků včetně jejich rodin. S každou vaší objednávkou tak přispíváte ke zdravější planetě a příjemnějšímu místu pro život nás všech.

Na cestě za neustálým pokrokem

Děláme vše proto, aby se produkty Premium Basics staly vaší každodenní volbou. Aby vám vydržely po mnoho sezón, aniž by změnily svůj tvar či barvu, a vždy jste po nich sáhli s jistotou, že vám zajistí nekonečný pocit komfortu, ať už vyrazíte za sportem, do práce či na večírek s přáteli. Abychom náš závazek dokázali naplnit, snažíme se maximálně naslouchat vašim požadavkům a potřebám.

Naším úspěchem jste vy

Naším největším úspěchem jste totiž vy, spokojení zákazníci, kteří se k nám neustále vracíte a doporučujete nás svým přátelům a známým. Jste naším hnacím motorem na cestě za udržitelnější módou i životem. Jste důkazem toho, že to, co děláme, dává smysl.

Děkujeme za vaši přízeň!

Podpis - Jiří a Ondřej