Spodní prádlo z bio bavlny - Zdravé tričko.cz

PROČ SPODNÍ PRÁDLO Z BIO BAVLNY?

Začněme tím, že kůže je největším a nejexponovanějším orgánem našeho těla.
Spodní prádlo je oblečení, které je nejblíže naší pokožce, a co je nejdůležitější, dotýká se té nejcitlivější části.

Při pečlivém výběru materiálu jsme vynechali běžně používané syntetické materiály na bázi ropy, které způsobují podráždění, umožňují růst bakterií a mohou způsobit infekci.

Proto jsme zvolili tu nejčistější bio bavlnu, která je mimořádně měkká a prodyšná.
Zárukou naprosto čistého pěstitelského i výrobního procesu bez použití chemikálií je nejpřísnější certifikace organické bavlny GOTS. Navíc probíhá veškerá výroba spodního prádla v souladu s fair trade podmínkami.

Držte si chemii od těla

Organická bavlna neobsahuje škodlivé chemikálie na zemědělské i výrobní úrovni – což zajišťuje, že toxické chemikálie, jako jsou azobarviva, těžké kovy a karcinogeny, jako je formaldehyd, jsou přísně zakázány – protože víme, že látky způsobující rakovinu nemají v oblečení co dělat.


Zdravé tričko - spodní prádlo z bio bavlny

DÝCHEJTE ZLEHKA

Většina spodního prádla je dnes vyrobena ze syntetických materiálů, jako je nylon a polyester, které nedýchají a zadržují vlhkost – což je perfektní kombinace pro vznik podráždění a nepohodlí.
Není divu, že 60 % žen trpí alespoň jednou za život kvasinkovou infekcí nebo infekcí močových cest. Jako přírodní vlákno je bio bavlna nejlepší volbou pro svou prodyšnost, která umožňuje vaší pokožce dýchat – navíc vám díky super měkkosti zajistí maximální pohodlí.


PRÉMIOVÁ BIO BAVLNA

Mimořádně měkká a prodyšná.

NEBOJTE SE ZAPOTIT

Bio bavlněné spodní prádlo dýchá a saje pot mnohem lépe než syntetické tkaniny - je tak vhodné i na sport a nemusíte mít obavy z podráždění pokožky.


zdravé tričko - bavlníková tobolka

BUĎTE BEZ OBAV

Od semínka, až po finální produkt se nepoužívají žádné chemikálie. Zárukou organického pěstitelského, zpracovatelského a výrobního procesu je přísná certifikace GOTS. Výsledkem jsou tak produkty, které jsou lepší pro nás, naši planetu a pro ty, kdo je vyrábějí.
Navíc probíhá celý výrobní proces v souladu s Fair Trade podmínkami.